Dzisiaj:
- po mszy o 18.00 zapraszamy na procesję w ramach Dnia Fatimskiego
- od dzisiaj w Kościele obchodzone są kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców;
- dziś we wszystkich kościołach naszej diecezji po mszach świętych prowadzona jest zbiórka dobrowolnych ofiar na „Fundusz Ewangelizacji w Środkach Społecznego Przekazu”. Dziękujemy za okazane wsparcie.
W tym tygodniu:
- poniedziałek, 14 września:
- święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msze o 7.00 i 18.00. Po mszy wieczornej zapraszamy na modlitwę przy Krzyżu, którą poprowadzi Wspólnota Miłości Ukrzyżowanej.
- wspomnienie Matki Bożej Bolesnej
- po mszy wieczornej próba przed I Komunią św.;
- Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.30
- rocznica agresji Związku Radzieckiego na Polskę;
- po mszy wieczornej adoracja w milczeniu do godz. 20.00
- święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski. Dzień modlitw w intencji młodzieży; wieczór miłosierdzia;
- o godz. 19.00 spotkanie Rady Parafialnej na plebanii;
- od 9.00 spowiedź przed I Komunią św.
Przyszła niedziela – 20 września
- na mszy o 12.00 Pierwsza Komunia Święta. W związku z koniecznością zachowania zasad sanitarnych zwracamy się z prośbą do osób, które zwyczajowo przychodzą na mszę o 12.00, by w przyszła niedzielę wyjątkowo udały się na mszę o innej godzinie.
- po mszach św. zbiórka ofiar na Seminarium Duchowne
Inne:
- trwają zapisy do bierzmowania; zapraszamy tylko osoby z naszej parafii;
- Rocznicę I komunii planujemy na niedzielę 11X o godz.12.00;
- Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia Bożej opieki i błogosławieństwa, za przyczyną naszego Patrona;
- dziękujemy wszystkim, którzy modlitwą, pracą i darami materialnymi wspierają funkcjonowanie naszej parafii i utrzymanie kościoła.