27 stycznia 2018
W sobotę 27 stycznia dziękowaliśmy Bogu za 15 lat działalności i posługi ewangelizacyjnej Legionu Maryi w naszej parafii. Na mszy św. o godz. 18.00 okolicznościową homilię wygłosił ks. Andrzej Jargiło, były wikariusz naszej parafii. Po Eucharystii Legioniści udali się do kawiarenki parafialnej na okolicznościowe spotkanie.