14 stycznia br. zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Jesteśmy wdzięczni Panu Bogu i Wam, którzy nas wówczas przyjmowaliście, za to że mogliśmy gościć w Waszych domach i wraz z Wami zawierzeać naszą parafię, rodziny i wszystkie osoby Bożej Opatrzności na nowy 2025 rok.
Wyrażamy wdzięczność za gościnę, modlitwę i rozmowy o wierze, Kościele, naszej Parafii. Dziękujemy za złożone ofiary, które pozwoliły na zakup nowego sprzętu wideo do naszego kościoła.
Niech dobry Bóg Wszystkim wynagrodzi obfitością swoich łask.
Trwajcie mocni w wierze!
Ks. Krzysztof, proboszcz.