Za kolędę dziękujemy!

14 stycznia 2025

14 stycznia br. zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Jesteśmy wdzięczni Panu Bogu i Wam, którzy nas wówczas przyjmowaliście, za to że mogliśmy gościć w Waszych domach i wraz z Wami zawierzeać naszą parafię, rodziny i wszystkie osoby Bożej Opatrzności na nowy 2025 rok.

Wyrażamy wdzięczność za gościnę, modlitwę i rozmowy o wierze, Kościele, naszej Parafii. Dziękujemy za złożone ofiary, które pozwoliły na zakup nowego sprzętu wideo do naszego kościoła.

Niech dobry Bóg Wszystkim wynagrodzi obfitością swoich łask.

Trwajcie mocni w wierze!

Ks. Krzysztof, proboszcz.

Nie upadek jest rzeczą najgorszą, lecz to, że ktoś po upadku leży i nie wstaje, trwa w złości i słabości swej woli pokrywa myślami zwątpienia.

św. Jan Chryzostom

 


Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
108 0.081914901733398