25-lecie naszej parafii

2 lipca 2023

To już jutro - 2 lipca w naszej parafii Srebrny Jubileusz i uroczystość odpustowa ku czci bł. Piotra Jerzego Frassatiego. Podczas Mszy św. o 12.00 sprawowanej pod przewodnictwem Metropolity Lubelskiego abp. Stanisława Budzika będziemy dziękowali za dar naszej parafii.

 

Wówczas również zostanie poświęcona kopia figury Matki Bożej Królowej Gór z Sanktuarium Matki Bożej Królowej Gór w Oropie (https://www.santuariodioropa.it). Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy i świętowania. Figura jest votum wdzięczności za srebrny Jubileusz naszej Parafii. Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy składają ofiary na ten cel.

 

Domani - 2 luglio nella nostra parrocchia il Giubileo d'argento e la cerimonia dell'indulgenza in onore del beato Pier Giorgio Frassati. Durante la Santa Messa alle 12.00 tenuto sotto la guida del Metropolita di Lublino, Arcivescovo Stanisław Budzik ringrazieremo per il dono della nostra parrocchia. In quell'occasione sarà benedetta anche la copia della statua della Madonna Regina dei Monti del Santuario di Oropa (Diocesi di Biella). Vi invitiamo cordialmente a pregare e celebrare insieme.

Człowiek jest tęsknotą Boga, jest celem Jego miłości.

św. Augustyn

 


Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
109 0.053791046142578