Noworocznie...

1 stycznia 2026

 

"Życzę wszystkim dobrego Nowego Roku, bogatego w Boże dary, w moc i światło Ewangelii. Bogu, który czuwa nad nami i nas prowadzi, powierzamy cały świat, Kościół, sprawy osobiste i nadzieję na lepszą przyszłość. Nasze prośby, pragnienia i zamiary składamy w ręce Najświętszej Bożej Rodzicielki Maryi..."

(Benedykt XVI do Polaków, 1 stycznia 2012 r.)
 
Przywołujemy te życzenia i składamy je naszym drogim Parafianom, Przyjaciołom parafii i obserwującym nas tutaj. Do siego roku! Niech będzie prawdziwie błogosławiony!
 
Duszpasterze parafii.
 
Foto: ks. Krzysztof, ‎⁨Klasztor w Alcobaça⁩, ⁨Dystrykt Leiria⁩, ⁨Portugalia⁩.

Nie upadek jest rzeczą najgorszą, lecz to, że ktoś po upadku leży i nie wstaje, trwa w złości i słabości swej woli pokrywa myślami zwątpienia.

św. Jan Chryzostom

 


Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
110 0.070921182632446