Kapliczka dla Matki Bożej.

16 grudnia 2022

Kapliczka poświęcona Matce Bożej - jako pamiątka 25-lecia naszej parafii (będziemy ją obchodzić 2 lipca 2023 r.) zostanie wykonana na zewnątrz kościoła i będzie poświęcona Matce Bożej z Oropy, skąd pochodzi kamień węgielny włożony w fundamenty naszego kościoła. Do tego sanktuarium wielokrotnie pielgrzymował nasz Patron. Dobrowolne ofiary na wykonanie kapliczki Matki Bożej przyjmujemy w zakrystii i dziękujemy za już przekazane.

Tymczasem, zachęcamy do obejrzenia krótkiego materiału o sanktuarium Matki Bożej, Królowej Piemontu.

 

Nie upadek jest rzeczą najgorszą, lecz to, że ktoś po upadku leży i nie wstaje, trwa w złości i słabości swej woli pokrywa myślami zwątpienia.

św. Jan Chryzostom

 


Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
108 0.070747852325439