W niedzielę 5 lipca, upamiętniając 101. rocznicę narodzin dla Nieba naszego Patrona będziemy obchodzili doroczną uroczystość odpustową ku czci bł. Piotra Jerzego Frassatiego.
O godz. 12.00 będzie sprawowana dziękczynnaMsza odpustowa, w której podziękujemy za kanonizację Patrona naszej parafii - św. Piotra Jerzego Frassatiego. Eucharystii będzie przewodniczył Metropolita Lubelski - abp Stanisław Budzik.
Nie będzie Mszy św. o 19.30.