Pierwsza Droga Krzyżowa 2022

29 marca 2022

4 marca 2022 roku ks. Kamil Zaborek poprowadził pierwszą w tegorocznym Wielkim Poście Drogę Krzyżową w naszej parafii. Po raz pierwszy uczestnicy nabożeństwa mogli rozważać Mękę Pańską przechodząc pod wykonanymi rok temu kamiennymi stacjami, które w tym roku uzyskały docelową illuminację. Projektantami i wykonawcami Stacji są państwo Magdalena i Arkadiusz Widelscy, lubelscy artyści.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia. 

 

Sama wiedza nie wystarczy, trzeba jeszcze umieć ją stosować.

Johann Wolfgang Goethe

 


Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
109 0.068456888198853