Jakkolwiek dystrybucja opłatków już się zakończyła, mamy jeszcze ich pewną ilość.
Zapraszamy chętnych do ich odbioru w zakrystii, po mszach świętych.
Ofiary tradycyjnie składane przy okazji "opłatka" przeznaczamy w tym roku na ogrzewanie kościoła.
Dziękujemy za wsparcie!