W sobotę 12 października Grupa Biblijna 1 i 2 uczestniczyła w pielgrzymce.
W Suścu na mszy św. modliliśmy się za ś.p. Monikę.
W Radecznicy powierzaliśmy się opiece św. Antoniego.
12 października 2019
W sobotę 12 października Grupa Biblijna 1 i 2 uczestniczyła w pielgrzymce.
W Suścu na mszy św. modliliśmy się za ś.p. Monikę.
W Radecznicy powierzaliśmy się opiece św. Antoniego.