www.pixabay.com
Uwaga, uwaga!!!
W niedzielę 7 stycznia po mszy św. o godz. 11.00 zapraszamy na wspólne kolędowanie przy stajence betlejemskiej. Tego dnia prosimy dzieci o przebranie się za postaci ze stajenki (Józefa, Maryję, Pastuszków) oraz przygotowanie instrumentów własnego pomysłu (grzechotki, trójkąty, patyczki…). Będzie wspólne śpiewanie i granie. Więcej info na tablicy ogłoszeń przed kościołem.
Zapraszamy dzieci, rodziców, babcie, dziadków, sąsiadów, znajomych, koleżanki, kolegów, przyjaciół, przechodniów, nauczycieli, wychowawców, brata, siostrę, kuzynów...wszystkich kogo tylko zechcemy:)